کارت پنج جام در تاروت معنی کارت پنج جام


معنی پنج جام در تاروت

دوری · جدائی · ضرر · امید جدید · پشیمانی

این کارت یک طالع تاریک است ، احساسات شما را محدود می کند و هشدار از دست دادن و ناامیدی را با خود به همراه می آورد. انتظار یک شکست را در زندگی خود داشته باشید که معولا این شکست عاطفی است.
در موقعیت های خاص ممکن است به وقایع گذشته نیز اشاره داشته باشد که همچنان باعث پشیمانی یا ناراحتی شما هستند و تنها راه حل ، خوش بینی است.

گذشته
تلاش برای امتحان کردن یک چیز جدید نتیجه نا امیدی یا نارضایتی است که شما الان تجربه می کنید. غم و اندوه کنونی شما بیانگر این انتظارات شکست خورده است.

حال
هر مسیر جایگزینی را که کشف می کنید ، امتحان کنید. اما اگر حقیقت را کتمان کنید ، به رضایت خاطر نخواهید رسید.

آینده
خطایی از طرف خودتان شما را به وضعیت پشیمانی سوق می دهد. برای بهبود اوضاع و مهم تر از همه ، بخشش خودتان ،‌ آماده باشید.

بله / خیر تفسیر کلیدی
کارت پنج جام نشانه ی پشیمانی ، غم و اندوه ، باخت و نا امیدی است. این می تواند نشانه عدم قدردانی از آنچه در زندگی دارید یا احتمالاً پرهیز از چیزی در زندگیتان باشد. با این وجود پاسخ این کارت خیر است.

نشانه های ماه تولد:

عقرب

زمان:

یک تا دهم آبان ماه

معنی کارت چهار جام کارت چهار جام تاروت


معنی چهار جام در تاروت

کسالت ·ناامیدی ·عدم رضایت ·ارزیابی مجدد ·تدبیر

این کارت نشان دهنده ی بی علاقگی و کسالت است و آن ها بدترین دشمن انسان هستند اگر علت این مسٔله را برسی نکنید ممکن است خودتان را گم کنید و حتی متوجه آنچه که از دست داده اید نشوید.
این کارت یک هشدار جدی است که به شما می گوید باید از چرخه ای که الان گرفتارش هستید سریعا خارج شوید. به دنبال دلایلی برای خود باشید که باید برای آن ها بجنگید و اهداف جدیدی را برای خودتان انتخاب کنید.
الان زمان مناسبی برای ریسک کردن است چون خطر ریسک کردن به مراتب کمتر از ایستا بودن و کاری نکردن است.

گذشته
شما ناراضی هستید و هیچ چیز خارجی روی این حالت شما تاثیر نخواهد گذاشت. تمایل شما برای تغییر قدرتمند ترین انگیزه برای تغییر جهان اطراف شما خواهد بود.برای تغییر شرایط خود رویکرد جدیدی اتخاذ کنید.

حال
از حرکت به سمت جلو نترسید در عوض از این بترسید که شما ایستا شوید و کاری از پیش نبرید. دنبال راه های جدید باشید تا سطوح جدیدی پیشرفت کنید.

آینده
قبل از رسیدن به اهداف خود تاخیرهای طولانی ای وجود خواهد داشت. ایمان خود را از دست ندهید و به سمت جلو حرکت کنید. برنامه ریزی کنید و از پاداش های مورد نظرتان غافل نشوید.

بله یا خیر
در تفسیر بله یا خیر این کارت به معنای نه است.این کارت بی تفاوتی ، بی حوصلگی و حتی نا امیدی را نشان می دهد.این بدان معنی است که شما باید یک بخش از زندگی خود را مجددا ارزیابی کنید.

نشانه های ماه تولد

خرچنگ (تیر)

زمان

22 تیر تا 31 تیر

معنی کارت سه جام در تاروت معنی سه جام

معنی سه جام در تاروت

فراوانی ·جشن ·خلاقیت ·سرگرمی ·گردهمایی

این کارت نشان دهنده ی یک جشن است. این کارت از یک شادی بزرگ در آينده به شما خبر می دهد و نه از نوع موقتی آن بلکه شادی ای که پایدار خواهد بود و شما آن را با اطرافیان به اشتراک خواهید گذاشت.
معمولا به معنای پایان خوش یک ماجرا هست یا حتی به معنای تولد.

گذشته
استعداد های نهفته ی شما که مدت ها از آن ها استفاده نکرده اید روی زندگی شما تاثیر خواهند گذاشت و کار هایی که در گذشته انجام داده اید ، نتایجش را دریافت خواهید کرد.
با برسی گذشته ی خود میتوانید تجربیات بیشتر و سودمندی را پیدا کنید.

حال
در این لحظه در زندگی شما انرژی فراوانی وجود دارد که نشان می دهد به زودی وارد مرحله ی جدیدی از زندگیتان می شوید.

آینده
تمایل کمک به افراد دیگر در آينده ی شما نقش مهمی خواهد داشت و شما نقش مهمی در جامعه ی خود ایفا خواهید کرد. یک زندگی کامل پیش روی شماست و شما موفقیت هایتان را همراه کسانی که شما را دوست دارند جشن خواهید گرفت.

بله یا خیر
اگر این کارت برای شما مشخص شود پاسخی که دنبالش هستید ، بله است. این کارت نشان دهنده ی عشق و فراوانی و جشن و مربوط به روابط نزدیک است.

نشانه های ماه تولد
سرطان (تیر)

زمان
12 تیر تا 21 تیر

معنی کارت دو جام معنی کارت تاروت دوجام

معنی دو جام در تاروت

تعهد·دوستی·عشق·مشارکت·رابطه

موضوع اصلی کارت دو جام ، روابط است. چه نوع رابطه ای دقیق مشخص نیست اما چه در گذشته ، حال یا آینده این کارت نشان دهنده ی یک رابطه ی قدرتمند است.
این رابطه احتیاج به اعتماد و احترام متقابل دارد. این رابطه می تواند یک رابطه ی قوی عاشقانه یا یک رابطه ی دوستی عمیق باشد.
این کارت نشان دهنده ی یک منبع خوشبختی برای شما است.شخصی که شما می توانید در هر جنبه ای از زندگی به او اعتماد کنید و کسی که سلامت روحی و فیزیکی اش درست به اندازه ی سلامت خودتان ، مهم است.

گذشته
شما در گذشته به تازگی با کسی رابطه ی دوستی یا عاشقانه ای را آغاز کرده اید که برای شما در آينده پاداش بسیار خوبی به همراه خواهد داشت.

حال
یک رابطه ی دوستی یا عاشقانه به زودی برای شما رخ خواهد داد. به واسطه ی این رابطه پاداش بزرگی دریافت خواهید کرد حتی اگر با هم فاصله ی زیادی داشته باشید.

آینده
منتظر یک دوست خوب یا یک رابطه ی عاشقانه باشید که بسیار نزدیک به اهداف و معیار های شما است. کسی که اهداف و اشتیاق های شما را به خوبی درک می کند.

بله یا خیر
گر این کارت را برای گرفتن جواب بله یا خیر استفاده کرده اید ، جواب این کارت به شما بله است.
در کل کارت دو جام در مورد عشق ، روابط مثبت و باهم بودن صحبت می کند. این کارت یک زندگی پر از عشق ، روابط دوستانه ی نزدیک ، عشق و احترام را به تصویر می کشد.

نشانه ی ماه تولد
خرچنگ (تیر)

زمان
یک تیر تا دهم تیر ماه

کارت آس جام معنی تاروت کارت تاروت

معنی آس جام در تاروت

فراوانی·خلاقیت·رابطه ی قوی ·رضایتمندی ·موفقیت

کارت آس جام در تاروت به معنای آغاز دوره ای از سلامت عاطفی و احساسی برای شما است. با دیدن این کارت انتظار داشته باشید که شادی ، لذت و عشق فراوان شما را محاصره کند!
اگر با کسی در ارتباط هستید ، این رابطه تقویت می شود و احتمالاً روابط جدید معنادار در زندگی شما شکل می گیرد. اگر در سرنوشت شما ازدواج باشد ، به احتمال زیاد در این مدت آن را پایه گذاری می کنید.

گذشته
موارد متعددی وجود داشته است که استعداد ، خلاقیت و توانایی شما برای موفقیت در زندگی اثبات می کند. شما با داشتن اشتیاق و تمرکز زیاد ، موفقیت خیلی بزرگی به دست آورده اید.

حال
خبرهای خوب و شادی بخشی را دریافت می کنید و رضایمندی زیادی از زندگی کسب خواهید کرد.

آینده
دشواری هایی که در آینده با آن روبرو خواهید شد ، بر احساسات شما تأثیر می گذارد ، اما در پایان ، شادی فراوانی را به همراه خواهد داشت. اگر بتوانید تعادل روحی خود را حفظ کنید در آخر پاداش های خوبی دریافت می کنید.

بله یا خیر
اگر این کارت را برای گرفتن جواب بله یا خیر استفاده کرده اید ، جواب این کارت به شما بله است.
آس جام نشان دهنده رضایت کلی در تمام مراحل زندگی شما است. موفقیت و فراوانی با استفاده از شهود و خلاقیت را پیش بینی می کند. روابط جدید یا احتمالاً تولد یا بارداری می تواند از مغنلای دیگر کارت آس جام باشد.

نشانه های ماه تولد

خرچنگ (تیر) ، عقرب (آبان) ، ماهی (اسفند)

1234567891011121314151617